איזה אוכל אוכלים הארנבים?

ארנבים הם בעלי מערכת עיכול ייחודית וטובים מאוד בצריכת אוכל טרי ובריא. התזונה הנכונה היא מרכזית כאשר מתענה לצרכיהם הפיזיים והרגשיים. הנה מעט מידע על אוכל הארנבים:

1. ירקות ירוקים: הארנבים אוהבים ירקות ירוקים כמו כרוב, תפו"א, פטרוזיליה, תפו"ר, ובלעדיים. יש לספק להם כמות רבה מכדיים יבשים כל היום ולהספיק אפשרויות שונות כדי לשמור על השובבות ועל התזונה המגוונת.

2. יבשים: יש כיוון לספק יבשים מיוחדים שנוצרו במיוחד לארנבים ובלבד שיהיו חדישים ובטוחים. יש להשים לב שבתחום יש מחירים ותוכן שונה ואין להתוות לאוכלים הרגילים.

3. פירות: ארנבים אוהבים פירות מתוקים ובריאים כמו תפוחים, בננות, דגנים יבשים, ועגבניות קריות. הם מוכרים על הפירות הטריים ובטוחים במעמדם כמזונם היומי.

4. פרוות: הארנבים צריכים להיות נקיים ומתוחזקים. הם חולצים את פרותם ולכן יש לשמור על השגנת הפרות הייבוש והנקיות.

5. אוכלים נלווים: ניתן לספק לארנבים אוכלים נלווים כמו גם ירקות טריים יבשים בעד כך שיוכלו לטפח בזמן מעברים למים חמים.

6. מים: כמו בכל מקרה אחר, מים הם אחד הרכיבים החשובים ביותר בתזונת הארנבים. יש לספק להם מים נקיים וטריים תמיד, ולעדכן את המים לאורך היום. בחום גבוה אפשר לספק להם מעט מים מצומצם בכפייה על מנת למנוע סיכוי להפרטתם.

כדאי להבין שארנבים הם חיות מחמד מרתקות, אך גם מחויכות בשאלות של אוכל ורוגזות לפגיעה בשלמותם. הזהירות והתייחסות נכונה לתזונתם היא גורמת לבריאותם ולשמחתם.

איזה אוכל אוכלים הארנבים
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם